Üye İş Yerleri Tekkart’la Müşteri Sadakat Sistemine Sahip Olurlar

İndirim oranını belirle,

Tekkart lisanslı üye iş yeri ol,

Kasabaşı indirim yapmadan, müşterilere tekrar sizde harcayabilecekleri puan vererek sadık müşterilere sahip ol.

Sadık Müşterileriniz...

Size sağlanan Tekkart sistemi ile müşterilerin harcama tutarını kolayca iş yeri uygulamanıza girersiniz. Sistem, harcama tutarı üzerinden kazanç miktarını, belirlediğiniz indirim oranına göre otomatik olarak hesaplar ve müşterinizin hesabına yükler. Yüklenen bu puanlarla bedava alışveriş yapabilmek için müşteriniz tekrar sizi tercih eder. Bu sayede müşteri geliş sıklığı ve müşteri başına düşen cironuz artar.

Tekkart ile müşterileriniz, gıdadan giyime, elektronikten kozmetiğe kadar her sektörde puan kazanır ve bu puanlarla bedava alışveriş yapabilmek için yine sizi tercih ederler.

Tekkart Nasıl Yeni Müşteri Kazandırır

Bölgenizdeki ve Türkiye’deki tüm bayiler müşterileri kaydederler. Tekkart’ın tüm üyeleri, ürün veya hizmet almak için Tekkart mobil uygulamasını veya web sayfasını açtıklarında sizi göreceklerdir.

Tekkart ile Elde Ettiğiniz Karı Katlayın

Üye iş yerleri, bayilerin kaydettikleri ve bölgesel reklam çalışmaları ile size yönlendirdikleri müşteriler sayesinde hem alışveriş adedini hem de karınızı katlarsınız.

Her alışverişten puan kazanarak kazançlı alışveriş yapma alışkanlığı edinen müşteriler, tekrar ve tekrar Tekkart üye işyerlerini tercih ederler. Böylece cirolarını artıran üye iş yerleri sürekli kazanç sistemine de sahip olmuş olurlar.

Alışveriş Kaydını Nasıl Yaparsınız

Size özel Tekkart üye iş yeri uygulamasından ilgili bölüme giriş yapıp, harcama tutarını girersiniz, müşterilerin oluşturduğu karekodu okutarak ya da cep telefonlarını girerek alışverişlerini kolayca kaydedebilirsiniz.

Tekkart Üyeleri Size Nasıl Ulaşır ?

Web de üye iş yerleri tanıtım sayfaları üye iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir platformda web sayfasından, mobil uygulamaya, üye müşteri kartından, puan sistemine, SMS ve CRM hizmetinden sosyal medya platformuna kadar birçok hizmete tek bir kanaldan sahip olma imkanı sunar.

Ayrıca; kasa, personel, müşteri, ciro hareketlerini anlık olarak işyerinde bulunmasa da takip edebilir.

Tekkart Size Muhasebe Desteği Sağlar

Ay içinde yapılan tüm ciroları, kazandırılan ve harcanan puanları anlık olarak takip edebilirsiniz. Ay sonunda panelinizde fatura ve dekontunuz yayınlanır. Yapmanız gereken tek şey fatura ve dekontunuzun çıktısını alarak muhasebecinize vermeniz ve kayıt edilmesi sağlamanızdır.

Nakit geliriniz her ayın 15'inde hesabınızda kazandırılan ve kazanılan puanlar aylık olarak mahsup edilir. Eğer alacağınız olmuşsa dilediğiniz zaman panelinizden ödeme emri verebilirsiniz. Ödemeniz her ayın 15'inde nakit olarak şirket hesabınıza aktarılır..