TEKKART NEDİR?

Tüm sektörlerde, tüm alışverişlerde en küçük kobi düzeyine kadar hayatı kolaylaştıracak bir gelecek acaba ne kadar uzakta?
Sadece ödeme sistemi değil, aynı zamanda sadakat, hayata renk katacak güzellikler, şimdikinden daha düşük maliyetle daha çok kazanç elde edecek bir sistemi hayal ettik.
İstedikki, müşteri, firma, devletimiz Tekkart her kullanıldığında mutlu olsunlar. Üstelik insanların yaşam döngüsünde fark yaratacak, hayallerine ulaşabilecekleri bir girişimcilik fikrini de içinde barındırsın.
Sadece günlük alışverişlerimizi yaparak para kazanmaya başlayabileceğimiz ama yarınlarda bir ülkenin tüm cirosuna sizi ortak edecek bir yapı hayal ettik.
Dahası da var.
Netice de 2016 da 5 kişi ile hayallerimizin peşinden gitmek için Tekkart’ı kurduk. Netice de yaptık, oldu. 2019 itibariyle 1050 kobi, 2000’den fazla girişimci ve 125000 den fazla müşterisi ile 2020’ye girmeden 500.000 alışveriş işlemini aştık.
Ama daha hayallerimiz bitmedi?


o    Tekkart Çok Kanallı Satış Platformu
Müşteriye hangi kanaldan ulaşıyorsunuz?
Çağımızda tek kanallı satış stratejileri yaşam şansını kaybediyor. Peki firmalarımız birçok müşteri kanalını hazır, birbirleriyle entegre ve kullanılabilir bulsaydı nasıl olurdu? Bu durumda acaba bugün işletmesini kapatmak zorunda kalan kaç işletmemiz yaşam şansı bulurdu.


o    Tekkart Network
Tekkart’ın yaşam kaynağı saha gücüne dayanmaktadır. Bu güne kadar çok güzel sadakat sistemleri ve yazılımlar yapıldı. Sonuçta çalışmadığı görüldü.
Tekkart ise kuruluşundan bugüne en büyük farklılığı göstererek çalışan bir sistem olmayı başardı.
Bu başarıda en büyük pay gelirini girişimcileri ile paylaşan bir yapıyı kurması sayesinde oluştu. Her Tekkart girişimcisi Tekkart’ın iş ortağıdır.
Bugün sahadaki tüm kobilerine danışman atayan, onlarla ve eğitimleriyle ilgilenen bir saha gücüne sahibiz.
Bu dinamik yapı sayesinde kobilerde kurgulanan altyapı ile her bir kobimiz bir Tekkart noktası olarak bir çok özelliğe sahip olabiliyor. Örneğin her bir kobimiz aynı zamanda bir mobil ödeme noktası, bir girişimci, bir kazanç noktası olabiliyor.
Bu özellik ilerleyen süreçle birlikte bu altyapıyı kullanmak isteyen tüm kurumsal firmalara açılacak ve kobi ve girişimcilerimizde kazanç elde edeceklerdir.
Sahada olmayan hiçbir alışveriş sisteminin yaşayamayacağına inanıyor, networkümüze katılan her girişimcimiz ile gücümüze güç katıyor ve onlarla gurur duyuyoruz.


o    Tekkart Offline Pazaryeri
Hepimiz Online pazaryeri kavramını duymuşuzdur. Çünkü online sistemler mevcut ve sahada uygulanır durumdadır.
Ofline pazaryeri kulağımıza biraz uzak gelebilir. Çünkü o alandaki çalışmalara yönelik ciddi ve piyasayı kucaklayan bir altyapı tam olarak kurulamamıştır.
Network ekibimizle birlikte ofline pazaryeri çalışmalarını yürütüyor ve her geçen gün büyütüyoruz.
İstatistiklerimize baktığımızda şuana kadar Tekkart ile yapılan alışverişlerin %93’ünü ofline pazaryerinde yapabilmiş olmakla gurur duyuyor ve her geçen gün daha da iyisi olmak için çalışıyoruz.


o    Tekkart Online Pazaryeri
      1.    Magazanolsun.com
     2.    Tekkartfirsat.com

o    Tekkart Kurumsal
      1.    TekkartY
     2.    Sosyal Yardım
     3.    Hediye çeki


o    Tekkart Franchaise

     Dilerseniz Tekkart'ın belirli bölgelerdeki kullanım haklarını alıp, Tekkart'ın o bölgede ki partneri olabilirsiniz.


o    Tekkart Projeler
      1.    Belediyeler için Akıllı şehir kartı
     2.    Taraftarkart
     3.    Kurum kart


o    Tekkart Sosyal Sorumluluk
     1.    Gençtekkart
    2.    Tekyürek


•    Misyonumuz
Hem müşterilere hem firmalara hem de girişimcilere kazanç sağlayan kârlı, kalıcı ve güvenli bir alışveriş sistemi olmak.


•    Vizyonumuz
Türkiye’den başlayan ve dünyada en çok tercih edilen alışveriş sistemi olmak.


•    Politikalarımız

KALİTE POLİTİKAMIZ
-    Şirketimiz; Sektörde işini iyi bilen, iyi yapan, takip eden, sonuçlandıran uzman bir kuruluş olmayı,
-    Müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak KALİTE – HIZ ölçüsünü bir arada götürmeyi,
-    Taahhüt ettiği işleri zamanında iyi bir ekip çalışması ile yerine getirmeyi,
-    İşlerini kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemi esaslarına göre yürütmeyi ve sistemi sürekli geliştirmeyi,
-    Sürekli eğitim vererek sistemi sürekli iyileştirmeyi,
-    Ülke ekonomisine katma değer sağlar,
-    Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olarak, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli olarak belirler,
-    Sürekli gelişmeyi esas alarak “hatasız iş” yapmayı hedefler,
-    Maliyetleri düşürerek, verimliliği ve uzun vadeli karlılığı arttırmayı, şirketimizin ve çalışanlarının geleceğini güven altına almayı hedefler,
-    Tedarikçilerle karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışır,
-    Şirketimiz kültürünün yapı taşı olan çalışanların motivasyonu yüksek, katılımcı, paylaşımcı, yaratıcı ve kendini sürekli yenileyen ekip üyeleri olmalarını sağlamak için gerekli ortamı sağlar,
-    Kalite yönetim sistem dokümantasyonuna uygun çalışmayı, etkinliğini iç denetimlerle kontrol etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.


BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
-    Gerçekleştirdiği faaliyetlerde, uluslararası sektörün kullandığı en yüksek teknolojiyi ve sektörün en iyi ürünlerini müşterilerimizin kullanımına sunarız.
-    Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve kamuoyu nezdindeki itibar ve marka değerimizin korunması amacıyla gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde oluşan bilginin gizliliğini, bütünlüğünü ve erişebilirliğini sağlarız.
-    Firmamızın gelişmesinde ulusal ve uluslararası standartları benimseriz.
-    Ulusal ve uluslararası pazarlarda aranılan firma olmamızı sağlayan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimizin farkındalığını, her yıl yenilenen eğitimlerle arttırır ve geliştiririz.
-    Bilgi Güvenliği çalışmalarını Ekip çalışması anlayışıyla yürütür ve yaşatırız.