KULLANIM ŞARTLARI

Tekkart web sayfasının kullanımı burada belirtilen kullanım şartlarına göre yapılır. Daimi müşteriler için ayrıca, yapılan daimi müşteri sözleşmesi ve daimi müşteri sözleşmesinin genel iş şartları geçerlidir. Sözleşmeli bayiler için ayrıca yapılan bayi sözleşmesi ve bayi sözleşmesinin genel iş şartları geçerlidir. Bu web sitesinin kullanıcıları bu kullanım şartlarını kabul ettiklerini beyan eder ve bu web sitesinin kullanımı için Tekkart’in sorumlu tutulamayacağını onaylarlar. Tekkart bu kullanım şartlarını zamanla kullanım şartlarının güncellemesiyle değiştirebilir ve geliştirebilir.

Bu web sitesindeki veri ve bilgilerin doğruluğu konusunda garanti verilemez. Bu web sayfasının kullanıcıları, bu siteye girişin ve içeriğinin kullanılmasının risklerini kendilerinin taşıyacaklarını kabul eder. Bu web sayfasına girişten, sayfanın kullanılmasından veya kullanılmamasından doğan zararlar veya yanılgı ve ihmaller için Tekkart sorumlu tutulamaz.

Bu web sayfasındaki tüm resim, metin, şarkı dosyaları, animasyonlar, videolar gibi öğeler telif hakkıyla korunmuştur ve önceden açıklanan yazılı bir onay olmaksızın tam veya kısmen işletilemez, kopyalanamaz, indirilemez, değiştirilemez, tekrar kullanılamaz, yönlendirilemez veya başka bir şekilde kullanılamaz. İçindeki indirme alanında bu dosyalar sadece o özel alan için kullanılabilir.

Bu kullanım şartlarına ve genel iş şartlarına dair sorularınızı [email protected] adresinden cevaplandırılır.